Volejte: 156
Zavolat

Vítejte na webu Městské policie Nový Jičín.

Straník   arrow

Obec Straník je městskou částí Nového Jičína a leží jižním směrem od města. Obec se rozkládá v údolí tvořeném potokem Straník. Severním a západním směrem od obce se rozprostírá rozlehlý les. Severozápadním směrem se nad obcí zvedá kopec Strážnice, západním směrem Petřkovická hůrka ( 608 m.n.m.) a jihovýchodním směrem Zadní kopec ( 416 m.n.m.). Za místní část Straník je odpovědná směna D3.

phone-icon +420 556 768 280
						
24-hours-phone-icon 156

email-icon (1) sluzba@novyjicin.cz

 

3 komentáře

 1. Ing.Milan Grestenberger napsal:

  Oprava data

  Dobrý den, včera tj. 19.9.2022 jsem se opakovaně střetl v úseku mezi Straníkem a Kojetínem opakovaně (naposledy před 14 dny), tentokrát v soutěsce u Kojetína s nákladním vozidlem zn. MAN – svozové vozidlo firmy ASOMPO zelené barvy, který vjíždělo do soutěsky z Kojetína agresivně, a jen málo stačilo k čelnímu střetu s mým osobním vozidlem Ford Focus. Nevím, jak je možné, že vozidlo firmy ASOMPO opakovaně porušuje zákaz vjezdu nákladním automobilům. Povolení na vjezd mají vozidla firmy Starojicko a paradoxně cca 10-12 let neexistující firmy Agrodružstvo Hodslavice. Firma ASOMPO mezi výjimkami není. Proč tento stav město Nový Jičín a Městská policie Nový Jičín trpí?
  Tyto informace jsem sdělil na tísňovou linku 156 včera. Jistě chápete, že není v silách mých zastavit toto vozidlo do příjezdu vaší hlídky, pokud možno sám zpacifikovat pachatele do vašeho příjezdu. Ale co dělá město ale i vy, aby k takovým to situacím nedocházelo?

  • Vážený pane Grestenbergre,
   dne 19.9.2022 hlídka Městské policie Nový Jičín po přijetí Vašeho oznámení jela na uvedené místo provést kontrolu, ale zmiňované vozidlo zde projíždět nezaznamenala. Proto zde budou v následujících dnech provedeny další namátkové kontroly v různou denní dobu. Vedení firmy ASOMPRO bylo uvědoměno, že zde jejich vozidla nemají povolen vjezd.
   S pozdravem
   Mgr. Ilona Majorošová

 2. Ing.Milan Grestenberger napsal:

  Dobrý den, včera tj. 19.9.2021 jsem se opakovaně střetl v úseku mezi Straníkem a Kojetínem opakovaně (naposledy před 14 dny), tentokrát v soutěsce u Kojetína s nákladním vozidlem zn. MAN – svozové vozidlo firmy ASOMPO zelené barvy, který vjíždělo do soutěsky z Kojetína agresivně, a jen málo stačilo k čelnímu střetu s mým osobním vozidlem Ford Focus. Nevím, jak je možné, že vozidlo firmy ASOMPO opakovaně porušuje zákaz vjezdu nákladním automobilům. Povolení na vjezd mají vozidla firmy Starojicko a paradoxně cca 10-12 let neexistující firmy Agrodružstvo Hodslavice. Firma ASOMPO mezi výjimkami není. Proč tento stav město Nový Jičín a Městská policie Nový Jičín trpí?
  Tyto informace jsem sdělil na tísňovou linku 156 včera. Jistě chápete, že není v silách mých zastavit toto vozidlo do příjezdu vaší hlídky, pokud možno sám zpacifikovat pachatele do vašeho příjezdu. Ale co dělá město ale i vy, aby k takovým to situacím nedocházelo?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *