Volejte: 156
Zavolat

Vítejte na webu Městské policie Nový Jičín.

Rajón č.2   arrow

rajon_2

 

 

default_large

 

phone-icon 
							
24-hours-phone-icon 156

email-icon (1)

 Rajón je ohraničen ulicemi:

Suvorovova, Nábřežní, Riegrova, U Jičínky, U Jezu,

Sokolovská, Generála Hlaďo, K Nemocnici, Janáčkovými sady a Skalky.


V tomto rajónu nejčastěji řešíme tuto problematiku

a) Veřejný pořádek – znečišťováni dětských hřišť, porušování provozních řádů hřišť (kouření, vodění psů, konzumace alkoholu a velký hluk). Dále obtěžováni ostatních občanů opilými osobami u večerek. Rušení nočního klidu. Odkládáni odpadu mimo odpadové nádoby, vytváření zakázaných skládek. Ničení a poškozování obecního i soukromého majetku. Vylepováni plakátu mimo plakátovací plochy. Odstavováni nepojízdných vozidel (vraky).

b) Doprava – nedovolené parkováni na křižovatkách, porušováni DZ IP 13b, jízda cyklistů po chodníku, nepoužíváni přechodů chodci. Dohled na přechodech před začátkem školního vyučování. Upozorňování dětí na výbavu kola a přilby. Upozorňování chodců na používáni přechodů.

c) Psi – kontrola o zaplacení poplatků a přítomnosti v parcích a pod. přimět majitele psů odklízet exkrementy.

 

Jeden komentář.

  1. Petra Bačová napsal:

    Dobrý den,
    ráda bych se zeptala, zda by bylo možné něco udělat s odstaveným autem na parkovišti. Jedná se o slepé parkoviště na ulici Dvořákova, u hotelu Kalač. Je tu auto odstavené už minimálně rok a půl. Upozornila jsem na to MP již před rokem a opět před více než měsícem a nic se neděje. Kdyby nebyl problém s parkováním, tak to takto neurguju. Ovšem na sídlišti je každé místo dobré. Jedná se o tmavé BMW s SPZ 4T7 9063. Z přední strany už nemá cedulku s SPZ.
    Prosím tedy, upozorněte majitele.
    Děkuji nejen já, ale i ostatní obyvatelé sídliště.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *