Volejte: 156
Zavolat

Vítejte na webu Městské policie Nový Jičín.

Organizační struktura   arrow

 

 

4 komentáře

 1. Vladimír Koláček napsal:

  Dobrý večer, kontroluje někdo provoz na ulicích? Už nejméně hodinu tady krouží tuningově upravené auto, neviděl jsem ho, ale je to jedno a to samé podle zvuku, najede na silnici HRANICE-FRÝDEK pak sjede asi u čerpací stanice Benzina na Suvorovově ulici a projede po Riegrovce. Někdo si dělá závod!

  • Ilona Majorošová napsal:

   Tato stránka neslouží k podávání oznámení a nejsme zde on-line. Proto příště volejte linku 556 768 280 nebo 156. V tomto případě můžete volat i Policii ČR 158.

 2. Andrea Branná napsal:

  Dobrý den, zajímalo by mě kolik máte rajónových strážníků a kolik hlídkových strážníku a jaký je mezitím rozdíl. Děkuji za odpověď Branná A.

  • Ilona Majorošová napsal:

   Paní Branná,
   v současné době máme tři rajonové strážníky. Ti pracují na dvě směny od pondělí do pátku a převážně se pohybují ve svém rajónu, zde monitorují vraky, závady, podněty občanů, přestupky, provádějí značení kol atd.
   V nepřetržitém provozu máme 22 strážníků, z toho jsou 4 operační(ženy), v hlídkové službě máme 18 strážníku, z toho jsou 4 velitelé směn. Hlídková služba používá služební vozidlo ve dvoučlenné hlídce, další hlídka je pěší. Pak máme jednoho ředitele, jednoho jeho zástupce a jednu osobu na prevenci a tiskovou práci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *