Volejte: 156
Zavolat

Vítejte na webu Městské policie Nový Jičín.

Pozor 25.8.2020 začínáme opět značit jízdní kola

Městská policie Nový Jičín provádí již 6 rokem „FORENZNÍ ZNAČENÍ JÍZDNÍCH KOL A KOMPENZAČNÍCH POMŮCEK“, služba je pro občany města Nový Jičín,  značíme vždy do vyčerpání značících sad.

Takto označené jízdní kolo je zaregistrováno nejen do databáze Městské policie Nový Jičín, ale i do celosvětové databáze výrobce forenzního značení, což odrazuje pachatele od krádeže jízdního kola, případně zjednodušuje pátrání po odcizeném jízdním kole. Možnost takto značit jízdní kola využívá stále více měst.

Značení a evidenci jízdních strážníky je prováděno na služebně městské policie v úterý a ve čtvrtek, trvá cca 20 minut, je nutné se předem objednat.

O možnostech forenzního značení a časech realizace značení se můžete informovat na tel. číslech  556768200 – Mgr. Ilona  Majorošová, 556768280 – operační služba, informovat se můžete i osobně na naší služebně, Divadelní 8, Nový Jičín.

Pro vlastní evidenci jízdního kola vezměte s sebou občanský průkaz, popř. doklad o nabytí kola. Kolo musí být čisté a suché. Za deště neĺze kola značit, je nutné se přeobjednat na náhradní termín.