Volejte: 156
Zavolat

Vítejte na webu Městské policie Nový Jičín.

Nové parkoviště ul. Revoluční

Ulice k Nemocnici je jednou nejvíce vytížených ulic ve městě a zaparkovaná vozidla zde velmi znesnadňují provoz ostatním vozidlům, autobusům a sanitkám. Proto upozorňujeme na novou možnost parkování na nedalekém parkovišti.

V závěru roku 2018 byla uvedena do provozu nově vystavěná druhá část parkoviště u Domova s pečovatelskou službou na ulici Revoluční v Novém Jičíně. Parkoviště bylo rozšířeno především proto, aby pokrylo potřeby řidičů, kteří v pracovní dny odstavují svá vozidla u provozoven na ulici K nemocnici a vyřizují si zde potřebné záležitosti.

Kapacita parkoviště se navýšila o 32 míst na celkový počet 71 parkovacích míst v několika režimech pro parkování.

5 míst je v režimu parkování s parkovacími hodinami po dobu maximálně 30 minut, místa jsou určena klientům České pošty a.s..

44 míst je v režimu placeného stání v určené dny a časy, parkovací automat po zaplacení vydá lístek, který musí být umístěn viditelně ve vozidle za čelním sklem. Placené parkoviště Po-Pá  6-18 hodin a v So 8-12 hodin, mimo určené dny a časy je parkování bezplatné. Majitele abonentní a rezidentní karty vydané MěÚ Nový Jičín pro oblast 1 mají parkování na těchto místech bez omezení.

18 míst je určeno nájemníkům DPS s platnou parkovací kartou.

4 místa jsou určena osobám se zdravotním postižením.

-mpnj-